WeCreativez WhatsApp Support
Kalp ve Damar Hastalıkları hakkında tüm merak ettiklerinizi anında bize ulaştırabilirsiniz.
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
dr-ahmet-arnaz

Doç. Dr. Ahmet ARNAZ

İlk-orta ve lise eğitimini Antalya ‘da tamamladıktan sonra 1994 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Texas Heart İnstitute’ de observer olarak görev alan Doç. Dr. Ahmet Arnaz yine aynı yıl Dr. Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kalp ve damar cerrahisi alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. 2010 yılında Operatör doktor olarak Van Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmet görevine başladı ve 16 ay süre ile bu görevde kaldı. 2011 yılında Acıbadem Sağlık Grubu Bakırköy Hastanesinde kalp ve damar cerrahi kliniğinde çalışmaya başladı. 2015 yılından itibaren Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ABD de ki akademisyenlik ve Acıbadem Bakırköy Hastanesindeki görevlerini başarı ile sürdürmektedir. 

Doç. Dr. Ahmet Arnaz, ülkemizin en önemli çocuk kalp merkezlerinden birisinde 10 yıldır çok deneyimli bir ekip ile çalışmakta olup her türlü kompleks konjenital kalp ameliyatlarını (yeni doğan kalp cerrahisi, arterial switch, Senning, Fontan, Rastelli prosedürü, ECMO gibi) başarı ile uygulamaktadır. 

Doç. Dr. Ahmet Arnaz, erişkin kalp cerrahisi; koroner arter bypass ameliyatları, kalp kapak tamirleri ve replasmanları, aort cerrahisi, asendan ve arkus aorta replasmanları, ECMO konularında oldukça deneyimlidir. Yine venöz hastalıklarda; endovenöz laser-radyofrekans ablasyon, miniflebektomi, derin ven trombozu tedavisi (endovenöz trombektomi) ve periferik arter hastalıklarında; periferik arter bypass cerrahisi, aorta-bifemoral bypass, femoro-popliteal ve distal periferik arter bypass cerrahisi, anjiografik yöntemler ile periferik arter hastalıklarının tedavisi (EVAR, TEVAR), karotis arter hastalığında endarterektomi konularında 18 yıllık tecrübeye sahiptir.

Call Now Button